Bine ati venit

 

Rezultate 2007

Rezultate 2008

 

 

EXPOZITIA DE CLUB 2009

 

REZULTATE CIOBANESC CAUCAZIAN

Observatie: Poze pot fi gasite aici: http://www.caucazian.ro/gallery2/main.php/v/Expo+Club+Bran+2009/

 

Masculi

Clasa Baby :

1. Tskaro Zaboyi - FP, Best Baby

Tskaro Zaboyi

Clasa puppy:

 

1. Nord Daur Don - FP, Best Puppy

Nord Daur Don

2. Osman Daur Don

 

Clasa junior:

 

1. Osman Hoksa Rex - Exc1, RPJ, Best Junior

Osman Hoksa Rex

2. Harsaid & CO Fenix

3. Akecheta Of The Four Horseman

 

Clasa Intermediara

 

1. Dolar de Valeni - Exc1, CAC (inca nu am poza)

2. Anzor Iz Slavnoi Legendy - RCAC

 

Clasa Deschisa

 

1. Ryzo De Valeni - Exc1, CAC

Ryzo De Valeni

2. Mizsefarmi Gonosz Leo - RCAC

3.

4. Yuro Tskaro

 

Clasa Campioni:

 

1. Aramis - Exc1, CAC, Best Male, BOS

Aramis & Arthur

2. Arthur - RCAC

 

 

Femele

 

Clasa Baby:

 

1. Tskaro Zolda - FP

Tskaro Zolda

 

Clasa Puppy:

 

1. Codina de Brailita

Codina De Brailita

2. Europa Echinus

3. Taiga de Valeni

 

Clasa Junior:

 

1. Korosdombi Cleopatra - Exc1, RPJ

Korosdombi Cleopatra

2. Hexina Canisa de Marcus

3. Kathy De Valeni

 

Clasa Intermediara:

 

1. Dikaya Staya Arabskaya Noch - Exc1, CAC

Dikaya Staya Arabskaya Noch

2. Amanda de Salajan - RCAC

3. Gospozha Udacha Iz Grada Velikogo

 

Clasa Deschisa

 

1. Bajara Medveshly Ugol - Exc1, CAC, Best F, BOB

Bajara

2. Aliz

3. Mishehazi Satan Mara

4. Dermina Alex Sheron

 

 

REZULTATE CIOBANESC DE ASIA CENTRALA

 

Masculi

 

Clasa junior:

 

1. King Of Flocks Murat - Exc1, RPJ, Best Male, BOB

King Of Flocks Murat

2. Grand Max Zagher

3. Dikaya Staya Vehim

 

Clasa Intermediara:

 

1. Batyr - Exc1, CAC

Batyr

 

Femele

 

Clasa Deschisa

 

1. Nara - Exc1, CAC (nu am poza)

 

 

 

REZULTATE TCHIORNY TERRIER

 

Masculi

 

Clasa Intermediara

 

1. Moos de Korona- Exc1, CAC

Moos de Korona

 

Clasa Deschisa

 

1. Larbo de Korona- Exc1, CAC

2. Jamir de Korona - RCAC

Larbo&Jamir

 

Clasa Campioni

 

1. Petmari Zillber Zhenih Djla Korona - Exc1, CAC

Zillber

 

 

Femele

 

Clasa baby

 

1. Kabyle de Korona- FP

Kabyle

 

Clasa junior

 

1. Kalina Krasnaya S Zoltogo Grada - Exc1, RPJ, BOB, JBIS

Kalina

 

 

Clasa deschisa

 

1. Latca de Korona- Exc1, CAC

2. Mooly de Korona

latca

 

 

 

 

 

 

Statistici web